E-Posta İletişim Telefon Rehberi Önemli Linkler BİDB Servis
 Haberler & Duyurular
Yeni!  OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ GÖRSEL SANATLAR EĞİTİMİ DERSİ ALAN GEZİSİYeni!  2017-2018 AKADEMİK YILI PEDAGOJİK FORMASYON GÜZ DÖNEMİ AKADEMİK TAKVİMİ ***6. GRUP PEDAGOJİK FORMASYON ÖĞRENCİ NUMARALARI*** Yeni! "OKUL DENEYİMİ" VE "ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI I" DERSLERİNİ ALAN ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE Yeni! Yeni!  Eğitim Fakültesi Öğrencileri Ordu Ulusal 4. Kitap FuarındaYeni!  2017-2018 AKADEMİK YILI 6. GRUP PEDAGOJİK FORMASYON DERS PROGRAMIEĞİTİM FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİNİN KİTAP FUARI ZİYARETİ Yeni! 4004-4005 KODLU TUBİTAK ÇAĞRI DESTEK PROGRAMLARININ TANITIMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ Yeni! 2017-2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI AKADEMİK TAKVİMİ Yeni! LİSANS ÖĞRENCİLERİNİN DİKKATİNE (UZEM TANITIMI) Yeni! Yeni!  2017-2018 AKADEMİK YILI GÜZ DÖNEMİ PEDAGOJİK FORMASYON HAFTAİÇİ-HAFTASONU GRUPLARI1. SINIF ÖĞRENCİLERİ İÇİN ORYANTASYON SEMİNERİ DÜZENLENDİ Yeni! Yeni!  2017-2018 AKADEMİK YILI GÜZ DÖNEMİ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ LİSANS DERS PROGRAMIYeni!  2017-2018 AKADEMİK YILI GÜZ DÖNEMİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ LİSANS DERS PROGRAMIYeni!  2017-2018 AKADEMİK YILI GÜZ DÖNEMİ MATEMATİK VE FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ LİSANS DERS PROGRAMIYeni!  2017-2018 AKADEMİK YILI GÜZ DÖNEMİ TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ LİSANS DERS PROGRAMIYeni!  2017-2018 AKADEMİK YILI GÜZ DÖNEMİ PDR LİSANS EĞİTİMİ DERS PROGRAMIÖĞRENCİLER TARAFINDAN DOLDURULACAK "EUROSTUDENT VI" ANKET FORMU HAKKINDA BİLGİ Yeni! Yeni!  PEDAGOJİK FORMASYON ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI YÖNERGESİTOPLUMA HİZMET UYGULAMALARI DERSİ YÖNERGESİ Yeni! 
Anasayfa

EĞİTİM FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİNİN KİTAP FUARI ZİYARETİ Yeni! 

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından desteklenen ve 21-29 Ekim 2017 tarihleri arasında Altınordu Belediyesi tarafından düzenlenen 4. Ulusal Kitap Fuarı'nda; Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ş. Metin Kara, Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcıları Yrd. Doç. Dr. Şenol Sezer ve Yrd. Doç. Dr. Nalan Arabacı, Türkçe Eğitimi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Hasan Hüseyin Mutlu ve Eğitim Fakültesi öğrencileri kitap stantlarını ziyaret ettiler.

154 yayınevinin bulunduğu, 72 yazarın okuyucuları ile buluştuğu, Türkiye’nin önemli yazarlarının çeşitli konularda söyleşiler gerçekleştirdiği fuarda Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ş. Metin Kara, “Ordu Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğretim üyeleri ve öğrencileri ile birlikte dördüncüsü düzenlenen kitap fuarına ziyarette bulunduk. Üniversite olarak bu tür etkinlikleri can-ı gönülden destekliyoruz. Toplumumuzda özellikle gençlerin ve çocukların kitap okuma alışkanlığını kazanması açısından bu tür etkinliklerin çok yararlı olduğunun farkındayız. Fuara Eğitim Fakültesi öğrencilerimizin de katılmasını istedik, bu anlamda Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcıları Yrd. Doç. Dr. Şenol Sezer ve Yrd. Doç. Dr. Nalan Arabacı’ya teşekkür ediyorum.” dedi.

Birçok yazar ve yayınevinin yer aldığı fuarda tiyatrocu- yazar Kemal İnci, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ş. Metin Kara’ya yazmış olduğu “Yeşilçam Anıları” adlı kitabını imzaladı. Kitap stantlarını ziyaret eden ve pek çok yazarla tanışma fırsatı bulan Eğitim Fakültesi öğrencileri fuarda bulunmaktan dolayı duydukları memnuniyetlerini dile getirdiler.T.C. Ordu Üniversitesi © 2015 Cumhuriyet Yerleşkesi PK 52200 Merkez / ORDU Telefon : 0 ( 452 ) 226 52 00
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı